Szkolenia z pierwszej pomocy

Grupa Wyprawowa Horyzont zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Naszą ofertę kierujemy do firm, instytucji, zakładów pracy, szkół oraz innych jednostek oświatowych i opiekuńczo – wychowawczych.

Szkolimy kursantów w sposób nowoczesny i przystępny. Nasi instruktorzy mają przygotowanie pedagogiczne oraz wieloletnie doświadczenie w dziedzinie ratownictwa medycznego. Podczas szkoleń, słuchacze nie są biernymi obserwatorami, ale sami ćwicząc na profesjonalnych fantomach uczą się jak ratować ludzkie życie.

Znajomość procedur udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej może przydać Ci się w każdej chwili, a nasze szkolenie sprawi, że będziesz wiedział, co zrobić, aby uratować komuś życie. Po szkoleniu wydajemy certyfikat poświadczający ukończenie kursu z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Na życzenie klienta prowadzimy wykłady na poszczególne tematy takie jak: hipotermia, oparzenia, urazy, ratownictwo specjalistyczne, stosowanie automatycznych defibrylatorów zewnętrznych AED itd.

Program oraz cena szkolenia ustalane są indywidualnie. Za wykonaną usługę wystawiamy rachunek.

Zapraszamy do kontaktu:

Rafał Sierecki
tel . 606973502

Adam Fidot
tel . 602118675